V Dreams lze vytvořit Night City i CP 1997
Hrej.cz Novinka

V Dreams lze vytvořit Night City i CP 1997

David Plecháček

David Plecháček

21. 1. 2020 11:00 1
Reklama
Reklama

O Cyberpunku ještě jednou, byť tentokrát nebude naše zpráva ani o odkladu hry, ani o podmínkách ve studiu, a ani o multiplayerové složce, o které toho víme jen velmi, velmi málo. Vlastně se nebudeme bavit ani o samotné hře, jako spíše o jejích kopiích. Komunita totiž světu opět dokazuje, jak je Dreams komplexní v tom, co vše se v něm dá vytvořit.

První ukázka si klade za cíl přetvořit Night City tak, jak by mohlo v Cyberpunku opravdu vypadat. V tomto případě nečekejte žádný gameplay, spíše se jedná o technické demo a náznak, co všechno je ve hře od Media Molecule možné, stejně jako se podobná technologická dema dělají v jiných enginech. Nevíme, kolik času daná lokace uživateli s přezdívkou Detricklez vlastně zabrala, ale výsledek je v mnoha ohledech fascinující.

Druhá ukázka na to jde úplně z druhého konce a vytváří z Cyberpunku čím dál populárnější demake. Na kanálu Bearly Regal se můžete podívat, jak by vypadat „Cyberpunk 1997“ na PlayStationu 1. Mezi komunitou je tento autor známý pojem, ostatně v minulosti jsme od něj ukazovali videa například z Lega, a pokud zůstaneme u Dreams, tak jste možná zaznamenali demake Death Stranding.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz