V červnu proběhne PC Gaming Show, na akci se ukáže přes 45 her
i Zdroj: PC Gamer
Novinka V červnu proběhne PC Gaming Show, na akci se ukáže přes 45 her

V červnu proběhne PC Gaming Show, na akci se ukáže přes 45 her

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 5. 2022 09:01

Letošní ročník veletrhu E3 byl bohužel zcela zrušen, nedočkáme se ani digitální verze. Letní sezónu tak zachraňují dílčí prezentace, například Xbox & Bethesda Games Showcase, svou troškou do mlýna přispěje také magazín PC Gamer se svou tradiční PC Gaming Show.

Reklama
Reklama

  • PC Gaming Show je naplánovaná na 12. června, vysílání začne ve 21:30 hodin
  • Ukáže se přes 45 her

Xbox & Bethesda Games Showcase je zmíněna zcela záměrně, prezentace pod záštitou PC Gameru je totiž naplánovaná na stejný den, tedy na 12. června. Vysílání začne ve 21:30 našeho času. Show z produkce Microsoftu startuje v 19:00 hodin a podle všeho potrvá zhruba 90 minut. PC Gaming Show bude tedy navazovat s hodinovým zpožděním. O moderování se postarají Sean Plott a Mica Burton, v plánu jsou dosud neviděné trailery a rozhovory s vývojáři. 

Z účastníků stojí za zmínku třeba Klei Entertainment, autoři Don’t Starve, na akci se chystá i Sam Barlow s projektem Immortality. Mluvit se bude také o Warhammer 40,000: Space Marine 2, Victoria 3 pak nabídne vůbec první záběry ze hry stejně jako Half-Life: Alyx – Levitation. Celkem by se mělo objevit přes 45 her.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz