Už za týden vychází fyzická verze Cuphead s balíčkem krásných bonusů
i Zdroj: MDHR
Cuphead Novinka Už za týden vychází fyzická verze Cuphead s balíčkem krásných bonusů

Už za týden vychází fyzická verze Cuphead s balíčkem krásných bonusů

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

30. 11. 2022 12:19

Cuphead patří k nejlepším, nejstylovějším a zároveň nejobtížnějším plošinovkám uplynulých let. Letos se také konečně dočkal očekávaného DLC The Delicious Last Course. Těsně před Vánoci dorazí i v krabicové verzi se spoustou pohledných bonusů. Konkrétně se můžete těšit na 6. prosince.

Reklama

  • Cuphead vyjde 6. prosince i ve fyzické verzi pro Xbox One, PlayStation 4 a Switch
  • V krabičce čeká kromě hry a DLC i pár stylových bonusů

Fyzicky hra vyjde jen na Nintendo Switch, Xbox One a PlayStation 4. Na druhou stranu ale i základní verze nabídne kromě původní hry a zmíněného výborného DLC také 6 sběratelských karet, členskou kartu klubu Cuphead a ručně kreslený oboustranný obal pro krabičku. Tato edice je normálně dostupná u českých distributorů za 899 až 999 korun.

Opravdoví fajnšmekři si pak můžou připlatit za limitovanou edici o které jsme informovali dříve. Ta je dostupná ze specializovaného obchodu iam8bit a kromě zmíněných doplňků obsahuje také hrací skříňku, mapu Inkwell Isles nebo loutku Cupheada s vlastním pódiem na výstavku. Tato limitka ale bude dostupná až na začátku příštího roku a vyjde na 200 dolarů bez poštovného.

Původní hra si sice v dobové recenzi Jardy Möwalda odnesla přísné hodnocení 3 z 5, DLC The Delicious Last Course ale Zdeněk ocenil absolutní desítkou. Pokud jste tedy fanoušky výzev a Cuphead ještě ve sbírce nemáte, 6. prosince určitě zpozorněte.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz