Hrej.cz Novinka

Update Hitmana nabízí nové výzvy

david-plechacek
David Plecháček
31. 3. 2016 15:15 2 Sdílej:
Reklama
Reklama

IO Interactive dnes do světa vypustí update 1.03, který nového Hitmana zase o něco vylepší. Update navíc neopravuje jenom chybičky, ale přináší i novou dávku obsahu. K dispozici bude nejprve na PS4 a Xboxu One, v blízké budoucnosti si ho budou moci stáhnout i majitelé PC verze.

Update by měl zkracovat načítací časy hry, což by mělo být nejvíce patrné při načítání pařížského prostředí v misi The Showstopper. Ostatně tam vás zavedou i novinky, které se týkají obsahu - těšit se můžete na The Vampire Magician Challenge Pack, jež bude obsahovat deset nových výzev, které vývojáři připravili na základě dat a údajů o tom, jak jednotliví hráči misí procházeli.

Každá výzva po vás bude chtít, abyste na sobě měli převlek upíra čaroděje právě ve chvíli, kdy budete mordovat nebohou oběť. Vývojáři slibují, že každá z deseti výzev vás bude motivovat plnit zadaný cíl pokaždé jinak.

Podle mého je trochu na škodu, že IO Interactive budou muset Hitmana podobným způsobem přiživovat, poněvadž jde o neblahý následek epizodického vydávání. Ačkoliv je Intropack největším balíčkem (neboť obsahuje jednu plnohodnotnou misi a dvě mise tréninkové), evidentně ani toto nestačí, aby se komunita o Hitmana zajímala alespoň do data vydání mise číslo 2. Souhlasíte?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz