Unikly screenshoty a popisek NFS Unbound, potvrzují se animované prvky či důraz na multiplayer
i Zdroj: EA
Novinka Unikly screenshoty a popisek NFS Unbound, potvrzují se animované prvky či důraz na multiplayer

Unikly screenshoty a popisek NFS Unbound, potvrzují se animované prvky či důraz na multiplayer

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 10. 2022 09:48

Dnes večer nám má EA představit letošní pokračování závodní série Need for Speed. Už včera jsme se, chybou vydavatele, dozvěděli o podtitulu hry, bohužel pro vývojáře ale nešlo o jediný únik zaviněný lidskou chybou. Asijský obchod Neowing na svém obchodě zveřejnil produktovou stránku, na které se mimo jiné objevily i screenshoty ze hry.

Reklama

  • NFS Unbound unikly první screenshoty i popis hry
  • Potvrzují se animované prvky

Ty se pochopitelně začaly okamžitě šířit především skrze fórum reddit, a to včetně oficiálního popisku. „Bojuj s časem, přechytrač policajty a zúčastni se týdenních kvalifikací na Lakeshore ultimate street racing challenge. Naplň svou garáž precizně vytuněnými kárami, nasaď jim vlastní styl a exkluzivní vzhled a naplň ulice svým soundtrackem, který bude rezonovat každým rohem ve světě.“

Popis se dostává i k multiplayerové části hry. „Běžte na srazy a ukažte svůj styl s mnoha předměty, včetně limitovaného vybavení, od módních návrhářů z celého světa. Pak svému autu vtiskněte unikátní styl s polepy a výřezy, ujměte se vedení v závodech a na pódiu ukažte svou výherní pózu.“

Potvrzují se kreslené prvky, které EA popisuje jako graffiti a street art. Tento styl koneckonců můžete vidět i ve screenshotech níže, a to společně s kreslenými postavami, které doplňují celkový styl hry.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz