Únik ukazuje tvorbu postavy v Elden Ring, editor stále dovoluje realistické postavy i naprosté obludy
Elden Ring Novinka Únik ukazuje tvorbu postavy v Elden Ring, editor stále dovoluje realistické postavy i naprosté obludy

Únik ukazuje tvorbu postavy v Elden Ring, editor stále dovoluje realistické postavy i naprosté obludy

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

10. 1. 2022 09:23

Proběhnuvší technický test očekávaného RPG Elden Ring hráčům nabízel několik předpřipravených postav, nedošlo tedy na větší průzkum editoru hrdinů. Účet s přezdívkou ER-SA ale na YouTube nahrál záběry ze zřejmě technicky upravené hry, která základní formu editoru nabízí, můžeme si tedy prohlédnout, v jakých podmínkách budeme tvořit hrdinu hry. A zdá se, že oproti předchozím titulům urazilo studio From Software velký kus cesty.

Reklama
Reklama

  • Na YouTube se objevily záběry z editoru postavy v Elden Ring
  • Je velmi detailní, dovoluje realistické hrdiny i naprosté obludnosti
  • Ve hře bude zřejmě k dispozici deset tříd včetně variace na Deprived

Hratelný build zatím neobsahuje popisky, nebo jsou minimálně rozostřené a nečitelné. I tak je ale na záběrech jasně patrné, jak detailní editor je. Hráči evidentně dostanou na výběr z 10 různých tříd hrdiny, včetně variace na Deprived ze série Dark Souls. V tomto případě může hráč vyrazit na cestu s velmi vyváženou postavou, která ale nedisponuje žádným brněním a ohání se jen nevzhledným kyjem.

Jasně vidět je grafický pokrok oproti modelům postav ve starších titulech studia. Postavy se pyšní poměrně realistickými obličejovými rysy, detailní pokožkou (i když některé varianty zřejmě zatím úplně chybí a vedou k průhledné postavě s levitujícími očními bulvami) a realistickými vlasy a vousy.

Na druhou stranu extrémní využití posuvníků pro úpravu jednotlivých rysů tradičně vede k obludně deformovaným postavám s obříma očima, podivně propadlými ústy, divoce zmuchlanou lebkou a zářivě růžovými vlasy. Na své si tedy přijdou i hráči, kteří se vyžívají v “monstrózních buildech” a hru neberou příliš vážně.

Elden Ring vychází už 24. února na Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz