Únik prozrazuje dubnovou nabídku služby PlayStation Plus, předplatitelé se mohou těšit na návštěvu Sherwoodu
i Zdroj: Focus Home Interactive
Novinka Únik prozrazuje dubnovou nabídku služby PlayStation Plus, předplatitelé se mohou těšit na návštěvu Sherwoodu

Únik prozrazuje dubnovou nabídku služby PlayStation Plus, předplatitelé se mohou těšit na návštěvu Sherwoodu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

29. 3. 2022 12:54

Blíží se konec měsíce, což mimo jiné znamená, že brzy dojde k odhalení další várky her mířících do nabídky PlayStation Plus. A i tentokrát došlo na předčasný únik informací.

Reklama

  • Leaker prozradil další hry z nabídky PlayStation Plus
  • Předplatitelé v dubnu vyzkouší Hood: Outlaws and Legends, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated a Slay the Spire

K úniku došlo na serveru Dealabs, obsah dubnové nabídky vyslepičil francouzský leaker operující pod přezdívkou billbil-kun. Na co se tedy předplatitelé mohou těšit?

V první řadě jde o vyhnance a legendy z Sherwoodu, tedy Hood: Outlaws and Legends. Hře jsme se u nás na webu věnovali poměrně nadstandardně, Radkova recenze ovšem odhalila, že nejde o kdovíjakou zábavu. Pokud ale máte slabost pro podobně laděné multiplayerovky, můžete jí dát šanci. 

Dalším zástupcem je Slay the Spire, velmi dobře hodnocený deckbuilder namíchaný s rogue-like elementy, nabídku uzavírá SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated, 3D skákačka, která udělá radost především dětem.

Jak už bylo řečeno, jde o neoficiální informace, na potvrzení si budeme muset počkat. Zároveň se očekává, že Sony brzy představí dlouho diskutovanou variaci na Game Pass, v průběhu týdne bychom se měli dozvědět více.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz