Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Ukázka z F1 2020 nás vezme do Monaka
Hrej.cz Novinka

Ukázka z F1 2020 nás vezme do Monaka

David Plecháček

David Plecháček

22. 5. 2020 10:42
Reklama
Reklama

Naposledy nás nový trailer F1 2020 vzal na španělský okruh Circuit de Barcelona-Catalunya. Tentokrát se přesuneme o několik set kilometrů východně do Monte Carla, kde se v jeho ulicích tradičně jezdí Grand Prix Monaka. Letos ale plány zhatila koronavirová krize, a tak se závod pojede jen virtuálně. Než se do „monopostů“ usadí všichni jezdci, můžete si spolu s vývojáři projet jeho podobu v novém díle.

Velká cena Monaka je tradičně považována za jednu z nejtěžších. Úzké uličky Monte Carla poskytují jen velmi málo prostoru pro předjíždění, a každá chyba díky svodidlům bezprostředně u trati představuje riziko konce v závodu. Ve virtuální obdobě F1 už nyní závodí například Charles Leclerc, Lando Norris nebo Antonio Giovinazzi, jezdci týmu Ferrari, McLaren a Alfa Romeo, k nim ale nově přibude Valtteri Bottas a Esteban Ocon.

A také Pierre-Emerick Aubameyang. Hráč fotbalového Arsenalu bude ve virtuální ceně jako jeden z hvězdných hostů a ukáže, zda dokáže soupeřit i s vrcholovými jezdci. Vedle něj usedne i další fotbalista, brankář Realu Madrid Thibaut Courtois, který se účastnil už minulého závodu, kde skončil na solidním jedenáctém místě. Z hvězdných hostů se za volant posadí i surfař Kai Lenny a zpěvák Luis Fonsi.

To už jsme ale odbočili. Zatímco esportová verze F1 se stále jezdí v loňském díle F1 2019, nový díl F1 2020 od Codemasters vyjde 7. července na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Google Stadia. Jeho součástí budou i nové tratě Hanoi Street Circuit a Circuit Zandvoort, na níchž se budou jezdit Grand Prix Vietnamu, respektive Nizozemska.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz