Ubisoft pracuje na nové AAA hře pod značkou Might & Magic, vývoj vede Ubisoft Shangai
i Zdroj: Hrej.cz
Heroes of Might and Magic 2: Price of Loyalty Novinka Ubisoft pracuje na nové AAA hře pod značkou Might & Magic, vývoj vede Ubisoft Shangai

Ubisoft pracuje na nové AAA hře pod značkou Might & Magic, vývoj vede Ubisoft Shangai

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 2. 2022 09:09

Ubisoft neoficiálně potvrdil návrat další zapomenuté série. Zmrtvýchvstání se dočká značka Might & Magic, která poslední vstup zažila v roce 2015 ve formě spin-offu Might & Magic: Heroes VII.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft pracuje na nové AAA hře Might & Magic
  • Nevíme, zdali půjde o hru v rámci původního RPG či tahové strategie
  • Vývoj má na starosti Ubisoft Shangai

Tuto zprávu potvrzuje pracovní nabídka na stránkách studia Ubisoft Shangai, které se o vývoj dílu stará. Pobočka hledá Senior Brand manažera, který se chopí marketingu nové AAA hry pod značkou Might & Magic. Bohužel žádné další informace nám Ubisoft nepřináší, vzhledem k minulosti by ale mohlo jít o další vstup do Heroes.

Franšíza Might & Magic započala svou cestu v roce 1986, od té doby vznikla desítka plnohodnotných dílů a další obrovské množství různých spin-offů, ať na mobily, nebo v rámci velice oblíbené série Heroes. Ubisoft získal práva na hru v roce 2003, kdy je odkoupil od krachujícího 3DO. Po vydání Might & Magic: Heroes VII zkusil Ubisoft na popularitu franšízy navázat v roce 2017 strategií Might & Magic: Showdown. Hra ale skončila masivním neúspěchem a její vývoj byl ukončen jen pár měsíců po vydání předběžného přístupu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz