Tým stojící za Alien: Isolation pracuje na novém sci-fi FPS, vývoj trvá od roku 2018
i Zdroj: Creative Assembly
Novinka Tým stojící za Alien: Isolation pracuje na novém sci-fi FPS, vývoj trvá od roku 2018

Tým stojící za Alien: Isolation pracuje na novém sci-fi FPS, vývoj trvá od roku 2018

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 6. 2022 12:29 2

Studio Creative Assembly se v posledních letech soustředilo především na sérii Total War, pro kterou přineslo několik nových dílů nebo F2P pokus Arena. Tak to samozřejmě bylo i v minulosti, v roce 2014 si ale střihlo odbočku k Alien: Isolation, které dopadlo velmi dobře. Od té doby se ale dalších žánrů nedotkli, tedy minimálně z pohledu veřejnosti.

Reklama
Reklama

  • Creative Assembly pracuje na nové IP
  • Půjde o sci-fi střílečku z nového světa

Jak ale nyní samotné studio, respektive ředitel studia Gareth Edmondson prozradil pro časopis Edge Magazine, vývojářský tým zodpovědný za Isolation už čtyři roky pracuje na novém titulu. Půjde o sci-fi FPS, které stále nemá jméno, ale opět bude založené na stále neznámém podkladu.

V dalších řádcích prozradil, že se hra soustředí na malé detaily a autenticitu, přičemž bude věrné svým „zdrojovým materiálům“. Bohužel ale ředitel neprozradil, o co přesněji půjde. „Je to naše nová IP a je to svět, který tvoříme. Samozřejmě si tak dáváme záležet a chceme to udělat dobře. Chceme od základu uchopit autenticitu modrého oceánu nebo otevřeného nebe, a to jen s prázdnou stránkou před námi.“

První vzkazky o hře se objevily už před několika týdny, kdy studio lákalo na nová pracovní místa právě pro tento projekt.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz