Tvůrci Gotham Knights už pracují na další hře, nejspíše půjde o multiplayerovku pro konzole
i Zdroj: WB Games Montreal
Novinka Tvůrci Gotham Knights už pracují na další hře, nejspíše půjde o multiplayerovku pro konzole

Tvůrci Gotham Knights už pracují na další hře, nejspíše půjde o multiplayerovku pro konzole

Radek Raudenský

Radek Raudenský

28. 11. 2022 11:16 1

V říjnu jsme se dočkali vydání Gotham Knights od studia WB Games Montreal. Hra nakonec nebyla příliš pozitivně přijata a ze strany kritiků i hráčů si titul vysloužil řadu kritiky. Vývojáře to ale nepoloží a jak naznačují nové pracovní nabídky, studio se pouští do vývoje další hry.

Reklama

  • WB Games Montreal pracuje na další hře
  • Pracovní nabídky prozrazují několik detailů o hře

WB Games Montreal pracovalo na neoznámené hře ještě v době vývoje Gotham Knights, právě na tento titul se ale nyní nejspíše soustředila veškerá pozornost. Studio poptává například Senior Concept Artist, kde se objevuje zmínka o „AAA konzolové hře“. Senior Gameplay programátor by zase měl umět pracovat s Unreal Engine i multiplayerovou architekturou, což naznačuje, že se další titul bude soustředit i na hraní ve více hráčích.

Bohužel více informací nám ale studio zatím neprozradilo a jak už je v herním vývoji zvykem, na oficiální odhalení si ještě nejspíše několik měsíců či let počkáme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz