Třetí díl akce F.E.A.R. znovu odložen
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu
NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.
Ani další "definitivní" datum vydání se pro třetí díl série F.E.A.R. neukázalo dost definitivní. Dítko studií Monolith a Day 1 zkrátka vyjde zase o něco později. Ačkoliv jsme se trojky měli dočkat už loni na Vánoce a to nejaktuálnější datum hovořilo o letošním květnu, tak si do obchodů dle nejnovějších informací skočíme až v červnu.
Dvacátého prvního se dočkají hráči v USA, o tři dny později i my v Evropě. Důvod měsíčního zdržení? Nikdo přesně neví. Pouze se spekuluje o tom, že by se mělo jednat o "finální vychytávání chyb", což zní asi nejvíce pravděpodobně. Každopádně nás to vlastně ani nemusí příliš zajímat. Prostě si počkáme o něco déle, tečka.