Hrej.cz Novinka

Trailer představil režim Outbreak z Cold War

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
23. 2. 2021 08:28 Sdílej:

Zombíci jsou již neodmyslitelnou součástí populární série Call of Duty, kam se s železnou pravidelností vrací rozpoutat peklo na zemi. Děje se tak i v případě Call Of Duty: Black Ops Cold War, kam se již koncem tohoto týdne chystá menší armáda tlejícího masa.

Reklama
Reklama

Na režim Outbreak upozorňuje čerstvý trailer, v němž je naznačeno, co chystaný update přinese. V první řadě je třeba upozornit na široce rozevřené úrovně několika regionů situovaných kolem pohoří Ural, kde je mnoho prostoru k bezhlavé akci. Svou roli tedy sehrají i vozidla, jež navíc budou klíčem k úspěšnému dokončení daného úkolu.

Pokud si skupina čtyř specialistů najde nějaký čas navíc, může se porozhlédnout po krystalech Aetherium, s nimiž je možné vylepšit zbraně, perky a další výbavu. Pro hráče je připravena série úkolů, které se odehrávají v několika oblastech. Agenti musí zajistit vzorky z výzkumné laboratoře, eskortovat speciální rover, jenž detekuje dimenzionální portály, najít a zajistit cenné krystaly a přežít několik vln nepřátel.

Outbreak vypukne s druhou sezónou, která odstartuje 25. února. Spolu s dalšími multiplayerovými režimy lze novinku vyzkoušet zcela zdarma, akce trvá až do 4. března.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz