Hrej.cz Watch Dogs Legion Novinka

Trailer k updatu pro Watch Dogs: Legion představuje novou hratelnou postavu

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
4. 5. 2021 12:22 Sdílej:

Práce na prvním velkém updatu pro Watch Dogs: Legion se maličko protáhly, vydání se tedy o pár dní zpozdilo. Od dnešního dne je však již k dispozici, což Ubisoft dokládá novým trailerem.

Reklama
Reklama

  • S updatem pro Watch Dogs: Legion přichází postava Mina Sidhu
  • Připraveny jsou i nová povolání a další mise
  • Update je k dispozici od dnešního dne

Hlavní novinkou je hratelná postava Mina Sidhu, která se umí nabourat do vědomí svých nepřátel, načež může převzít kontrolu nad jejich tělem, nebo je rovnou zneškodnit. Ninu lze naverbovat do týmu v příběhové kampani, své služby ale nabídne i v multiplayerových režimech.

Připraveny jsou také dvě nové profese. Záchranáři mohou vybavit kolegy AR štíty a významně tak vylepšit jejich odolnost, dýdžej zase využije sílu hudby k odvedení nechtěné pozornosti a posílení svých parťáků.

Součástí updatu jsou i další DedSec Stories mise, stejně jako nové úkoly pro kooperativní část hry. Vývojáři se navíc rozhodli vyhovět požadavkům ze strany hráčů, do hry se tak dostávají rozšířené možnosti kosmetických úprav konkrétních postav, nově je například možné změnit účes.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz