Trailer k Sea of Thieves přináší gameplay záběry z crossoveru s Piráty z Karibiku
Sea of Thieves Novinka Trailer k Sea of Thieves přináší gameplay záběry z crossoveru s Piráty z Karibiku

Trailer k Sea of Thieves přináší gameplay záběry z crossoveru s Piráty z Karibiku

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 6. 2021 10:18

Poslední dobou jsou v kurzu crossovery mezi různými značkami, které mnohdy ani nedávají smysl. Spojení Sea of Thieves a Pirátů z Karibiku nicméně patří mezi ty lepší nápady. Nový trailer se zaměřuje právě na Jacka Sparrowa a jeho kamarádíčky.

Reklama
Reklama

  • A Pirate’s Life se ukazuje v gameplay záběrech
  • Jde o součást třetí sezóny
  • Update vyjde 22. června

Update s podtitulem A Pirate’s Life byl představen během nedávné prezentace Microsoftu a Bethesdy, studio Rare se k novince vrací v další ukázce, v níž rozšíření blíže představuje. Samozřejmě nechybí ani gameplay záběry. 

Hráči se mohou těšit na příběhově laděné dobrodružství, v němž se vypraví na průzkum nových míst, třeba opuštěného pirátského města. Kostlivci a žraloci už dávno nejsou to nejhorší, na co mohou piráti narazit. Sirény, přeludy, krabí příšery a další havěť nyní vyhlíží nepozorné námořníky.

Studio Rare na updatu pracovalo s Walt Disney Games, dle jejich slov se v něm odráží to nejlepší z obou světů. A Pirate’s Life se ve hře zpřístupní s příchodem třetí sezóny, její vydání je naplánováno na 22. června. Sea of Thieves jsou součástí služby Xbox Game Pass.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz