The Ascent Novinka The Ascent se do konce měsíce rozroste o příběhové DLC. Zavede nás na loupež po skončení základní hry

The Ascent se do konce měsíce rozroste o příběhové DLC. Zavede nás na loupež po skončení základní hry

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

4. 8. 2022 16:45 3

Neon Giants, kteří donedávna lákali na nové rozšíření pro The Ascent pouze v náznacích, přináší formální odhalení nového obsahu. Tvůrci ve prospěch fanoušků původního děje hry poodhalili, že půjde o vůbec první DLC rozšiřující hlavní příběhovou linii. Kyberpunková twin-stick akce vydaná loni v létě se tak už zanedlouho rozroste o větší DLC Cyber Heist.

Reklama
Reklama

  • The Ascent obdrží 18. srpna větší příběhové DLC s názvem Cyber Heist
  • Titulní loupež bude tvořit hlavní náplň hratelnosti, kterou si odemknete za zhruba 250 českých korun

Kybernetická loupež, kterou DLC nepřináší pouze v názvu, ale i ve hře se odehrává po skončení hlavního děje; ve chvíli, kdy vám bývalý zaměstnavatel zadává přísně tajnou práci. Jak už tomu bylo v základní hře, a zde tomu není jinak, je jen na vašem úsudku, zda se nebezpečného úkolu zhostíte jen s vlastními schopnostmi, nebo upřednostníte kooperaci s dalšími přáteli. Výhodou druhé možnosti je ovšem hned více. Mimo dopomoci při plnění misí jde i to, že vaši spoluhráči, kteří hru nehostí, nemusí mít na rozdíl od vás dokončený příběh.

Hráči budou mít vedle misí přístup také k novému arzenálu, a to včetně prvních kontaktních zbraní, které hra zažívá.. Připravit se tak můžete na osobnější boje, kde hra ještě o trochu více předvede svoji násilnější stránku. Vývojáři lákají na drtivé kladivo Rock Crusher, které řeší vše na jednu ránu, i ladnější katanu Guillotine, kterou naopak můžete vše porážet více zostra

Co se pak týče hlavních i vedlejších misí, které hru rozšiřují, DLC přináší i zajímavou perspektivu nové lokace – urbánní oblasti s využitím stavebních prvků arkologie (splynutí architektury a ekologie), ve které navštívíte sídlo společnosti Malhorst-Gelb Group.

Nezbývá než doplnit numerická fakta, která potěší, pokud máte o hru zájem. DLC podle Steamu zahrnuje celkem 6 hlavních a vedlejších misí, 10 nových lokací, nové nepřátele a také 5 nových zbraní, včetně výše zmíněné dvojice. Samo o sobě navíc vyjde už tento měsíc, přesněji 18. srpna, přičemž zájemce vyjde na přibližně 250 korun.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz