The Artful Escape svůj výtvarný styl zřejmě brzy předvede i na PlayStationu. Hra se objevila v nabídce PS Storu
Novinka The Artful Escape svůj výtvarný styl zřejmě brzy předvede i na PlayStationu. Hra se objevila v nabídce PS Storu

The Artful Escape svůj výtvarný styl zřejmě brzy předvede i na PlayStationu. Hra se objevila v nabídce PS Storu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

16. 1. 2022 11:10

Loňské překvapení pro Xbox a PC ztělesněné hudební adventurou The Artful Escape od vydavatelství Annapurna začíná vystrkovat růžky i v prostředí PlayStationu. Po necelém půl roce od svého vydání byla hra zpozorována na australském PS Storu, kde poukazuje na své brzké vydání.

Reklama
Reklama

  • The Artful Escape se objevilo v seznamu položek na australském PS Storu
  • Vývojáři se k vydání PlayStation verze prozatím nevyjádřili

Za zprávu vděčíme webu Well Played, jehož redakce o objevených PS4 a PS5 verzích informovala mezi prvními. Působivá hudební odysea, ke které bývá hra připodobňována, byla vytvořena vývojáři z Beethoven & Dinosaur a se svými celkovými 94 % na Steamu by patrně potěšila řadu hráčů na PlayStationu.

Důvodem k vyzkoušení na libovolné platformě může být i doporučení od Tadeáše z hPodu #828 či vyčerpávající redakční debata v úvodu loňské Invaze. O kvalitách hry může ale do míry vypovídat i průměrné skóre 8.1 na Metacriticu, které jí udělili recenzenti, či průměrné skóre 7.5, které jí zde udělili hráči.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz