Texaský masakr motorovou pilou vyjde v srpnu. Herní adaptace se prezentuje v nové ukázce
i Zdroj: Sumo Digital / Gun Interactive
Novinka Texaský masakr motorovou pilou vyjde v srpnu. Herní adaptace se prezentuje v nové ukázce

Texaský masakr motorovou pilou vyjde v srpnu. Herní adaptace se prezentuje v nové ukázce

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 3. 2023 11:24

Pokud máte v lásce klasické horory a rádi zkoušíte novinky, které spoléhají na asymetrický multiplayer, pak byste měli zpozornět. V létě totiž vyjde titul, jenž se opře o jednu notoricky známou filmovou značku.

Reklama

  • The Texas Chain Saw Massacre vyjde 18. srpna
  • Hra míří na PC a konzole
  • K dispozici je nová ukázka

Jde o Texaský masakr motorovou pilou, tedy filmovou sérii, která debutovala v roce 1974. Leatherface se několikrát vrátil, naposledy se tak stalo během minulého roku. A brzy se objeví také jako jeden z hlavních aktérů v chystané videohře od společnosti Gun Interactive.

Ta už má s asynchronním multiplayerem bohaté zkušenosti, vydávala totiž Friday the 13th: The Game od studia Illfonic. The Texas Chain Saw Massacre připravuje studio Sumo Digital, konkrétně pobočka v Nottinghamu.

Oproti ostatním hrám tohoto žánru se ale poměrně výrazně odlišuje. Místo jednoho silného záporáka se totiž ve hře objeví hned tři, Leatherface bude mít k ruce i další členy rodiny. A společně se budou snažit ulovit čtyři nebožáky. Ti budou muset využít své přesily, aby si zachránili život.

Jestli nový koncept bude fungovat, to si můžete ověřit 18. srpna na PC a konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5. Hra se navíc rovnou zařadí do Game Passu. Autoři plánují také technický test, který se uskuteční 25. května.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz