Televize MTV ohodnotila koncert Blackpink ve hře PUBG Mobile. Překonalo to i Justina Biebera
i Zdroj: Blackpink / PUBG Mobile koncert
Kuriozity PlayerUnknown‘s Battlegrounds Novinka Televize MTV ohodnotila koncert Blackpink ve hře PUBG Mobile. Překonalo to i Justina Biebera

Televize MTV ohodnotila koncert Blackpink ve hře PUBG Mobile. Překonalo to i Justina Biebera

Jakub Fišer

Jakub Fišer

31. 8. 2022 08:40

Na konci července uspořádala jihokorejská dívčí skupina Blackpink několik virtuálních koncertů přímo ve hře PUBG Mobile. Od americké televizní stanice MTV si za to vysloužila ocenění, podle ohlasů prý představení překonalo i virtuálního Justina Biebera.

Reklama

  • Korejská kapela Blackpink získala ocenění za nejlepší koncert ve virtuálním prostoru
  • Cenu si vysloužila za sérii “živých” koncertů ve videohře PUBG Mobile
  • Porazila třeba hvězdy populární hudby Charli XCX či Justina Biebera

V datech 22. až 31. července pořádala jihokorejská popová skupina Blackpink hned čtyři koncerty v rámci videohry PUBG Mobile. O koncertu jsme informovali v samostatném článku, hráči si dokonce byli nuceni obstarat “vstupenky”, které však nestály ani korunu.

Vystoupení ve virtuálním prostoru battle royale hry napočítalo 15,7 milionu zhlédnutí a americká hudební televizní stanice MTV jej ohodnotila velmi kladně. Na předávání cen MTV Video Music Awards dokonce dostaly Blackpink cenu za nejlepší vystoupení v metaversu, ergo ve virtuálním prostoru.

A že rozhodně bylo proti čemu stát. Korejské slečny překonaly takové hvězdy, jako třeba ve Fortnite zpívající Arianu Grande, Charli XCX v Robloxu nebo virtuální koncert hitmakera Justina Biebera. Ocenění za nejlepší koncert ve virtuálním prostoru se udílí letos poprvé.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz