Take-Two Interactive chce v následujících třech letech vydat osm remasterů/remaků/portů starších her
i Zdroj: Take-Two Interactive
Novinka Take-Two Interactive chce v následujících třech letech vydat osm remasterů/remaků/portů starších her

Take-Two Interactive chce v následujících třech letech vydat osm remasterů/remaků/portů starších her

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 5. 2022 10:12

Pod střechou Take-Two Interactive se nyní pracuje na několika nových značkách, zmínit můžeme například Marvel’s Midnight Suns nebo The Quarry. Společnost ale také plánuje oprášit několik starších kousků.

Reklama
Reklama

  • Take-Two chce pokračovat v restaurování starších her
  • Do konce fiskálního roku 2025 chce vydat osm předělávek

Ve finanční zprávě za poslední čtvrtletí jsou nastíněny plány do budoucna. Ty mimo jiné zahrnují také “iterace již vydaných her”, do konce fiskálního roku 2025 chce společnost skrze svá studia odbavit celkem osm remasterů/remaků/portů.

Není se ostatně čemu divit. Restaurování starších titulů se Take-Two vyplácí. Nedávno se dodatečné péče dočkala série Mafia, vyšla také vylepšená edice Kerbal Space Program. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition se navzdory velké kontroverzi prodávala jako housky na krámě, na dračku šla i next-gen verze GTA V. 

V této souvislosti můžeme připomenout první zvěsti o vylepšené verzi Red Dead Redemption 2, kovbojka se má údajně také dočkat upgradu pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series. V Rockstar Games nicméně možná vzniká i remaster prvního dílu. To vše jsou ale zatím pouhé spekualce.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz