Take-Two si pochvaluje prodeje Red Dead Redemption 2 i WWE 2K22. GTA V šlo na dračku díky edici pro nové konzole
i Zdroj: Take-Two Interactive
Byznys Novinka Take-Two si pochvaluje prodeje Red Dead Redemption 2 i WWE 2K22. GTA V šlo na dračku díky edici pro nové konzole

Take-Two si pochvaluje prodeje Red Dead Redemption 2 i WWE 2K22. GTA V šlo na dračku díky edici pro nové konzole

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 5. 2022 11:00

Take-Two Interactive neskrývá velkou radost nad úspěchem nové značky Tiny Tina’s Wonderlands, není divu, že s ní má do budoucna velké plány. V prodejích se však i nadále daří stálicím v podobě GTA či Red Dead Redemption.

Reklama
Reklama

  • Za poslední 3 měsíce se prodalo dalších 5 milionů kopií GTA V 
  • Red Dead Redemption 2 si připsalo další milion
  • NBA 2K22 se v prvním měsíci prodávalo lépe než předchozí ročníky

Ke slušným číslům v případě městské akce přispělo vydání next-gen verze. Ta v prodejích zabodovala. Viceprezidentka Hannah Sage v krátkém komentáři pro magazín GamesIndustry.biz potvrdila, že výsledky překonaly očekávání. Konkrétní čísla přímo k vylepšené edici sice prozrazena nebyla, poslední díl si však za poslední čtvrtletí připsal dalších 5 milionů prodaných kusů. Celkově se bavíme o neuvěřitelných 165 milionech.

Pokud se jedná o kovbojku, tam je nárůst o poznání pomalejší, rozhodně se ale nemá za co stydět. Za poslední 3 měsíce se prodal další milion kopií, dvojka tedy dosáhla na 44 milionů.

Ke hře WWE 2K22 Take-Two konkrétní čísla nezveřejnilo, v prvním měsíci se však údajně prodávala lépe než předchozí ročníky. NBA 2K22 se pak překonalo 10 milionů prodaných kusů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz