Steam Deck umí upozornit uživatele, že se provozní teplota vymyká doporučeným hodnotám
i Zdroj: Valve / Steam Store
Novinka Steam Deck umí upozornit uživatele, že se provozní teplota vymyká doporučeným hodnotám

Steam Deck umí upozornit uživatele, že se provozní teplota vymyká doporučeným hodnotám

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

4. 8. 2022 09:07

Úmorná vedra nijak neprospívají ani počítačům, herním konzolím či handheldům. Třeba takový Steam Deck prostřednictvím posledního updatu obdržel funkci, která uživatele upozorní, že je provozní teplota zařízení příliš vysoká.

Reklama

  • Stam Deck obdržel další systémový update 
  • Zařízení nyní bude upozorňovat na příliš nízkou či příliš vysokou teplotu
  • Update přináší celou řadu dalších úprav

Společnost Valve se o teplotách Steam Decku už zmiňovala, handheld by dle vývojářů měl v ideálním případě pracovat v rozmezí 0 až 35 °C, jinak mohou nastat jisté problémy. 

Poslední update operačního systému s číslem 3.3 přináší mimo jiné notifikaci, která uživatele upozorní, že se teplota Steam Decku pohybuje mimo doporučené hodnoty. A jelikož nás i v následujících dnech čeká pořádná výheň, mohou si majitelé handheldu novou funkci poměrně jednoduše otestovat.

Update samozřejmě přináší mnohem více novinek. Nyní je možné naplánovat automatické spuštění nočního režimu, vrací se možnost zapnout adaptivní jas displeje, klávesnice zase obdržela podporu dalších jazyků. Vývojáři také opravili některé chyby, odstranili například problémy spojené s pořizování screenshotů. Kompletní výčet úprav si můžete pročíst zde.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz