Hrej.cz Novinka

Square Enix plánuje další remaky svých IP

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
2. 3. 2021 09:37 1 Sdílej:

Studio Forever Entertainment se naposledy postaralo o remake značky Panzer Dragon, který se objevil během loňského roku. Autoři nyní pracují na předělávce druhého dílu, k tomu navíc navázali partnerství s velkým japonským vydavatelem.

Reklama
Reklama

Jejich služby si vyžádal Square Enix. Patrně ocenil, jak se studio s remakem popasovalo, připravil si pro něj totiž podobnou práci, tedy tvorbu remaku vybrané značky. Mělo by se jednat především o vylepšení vizuálů při zachování originálního příběhu a hratelnosti, tedy to samé, co studio předvedlo s titulem Panzer Dragon.

Není bohužel známo, jakou značku si Forever Entertainment vezme do parády. Patrně nepůjde o velkou IP, kam spadá například Final Fantasy nebo Dragon Quest, velké projekty si totiž Square Enix obstarává sám.

I tak je ale z čeho vybírat, vydavatel vlastní práva na celou řadu zajímavých značek. Forever Entertainment obdrží 50 % ze všech zisků, které novinka utrží napříč platformami, bude se ale muset postarat o veškeré náklady na produkci.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz