Sportovci zveřejnili několik obrázků z nového Call of Duty: Modern Warfare 2, potvrzuje se režim napodobující Escape From Tarkov
i Zdroj: Activision
Novinka Sportovci zveřejnili několik obrázků z nového Call of Duty: Modern Warfare 2, potvrzuje se režim napodobující Escape From Tarkov

Sportovci zveřejnili několik obrázků z nového Call of Duty: Modern Warfare 2, potvrzuje se režim napodobující Escape From Tarkov

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 8. 2022 14:13

Po řadě nových informací o Call of Duty: Modern Warfare 2 se Activision opět na delší dobu odmlčel. Nepřinesl nová videa ani novinky z multiplayeru, místo toho ale nabídl možnost zahrát si hru vybraným osobnostem. Už z minulosti víme, že sportovci nebo influenceři měli možnost vyzkoušet si Call of Duty měsíce před vydáním a ani s novým dílem nepřichází výjimka.

Reklama
Reklama

  • Hráči z týmu LA Rams zveřejnili několik obrázků z nového Call of Duty
  • Activision pro tým uspořádal speciální akci, hráči ale očividně nedodrželi pravidla
  • Potvrzuje se například režim DMZ

Na internet se tak dostalo několik obrázků ze hry, a to od hráčů amerického fotbalu z týmu LA Rams, pro které Activision zorganizoval speciální akci. Můžeme se tak podívat třeba na obrázek z lobby, několik málo sekund záběrů ze hry nebo třeba fotografii, která potvrzuje spekulovaný režim DMZ.

Není divu, že hráči hledají novinky o Modern Warfare 2 všude možně. Letošní díl má napravit neúspěch Vanguardu, kromě propracované kampaně se máme dočkat také nového režimu napodobující Escape From Tarkov, vylepšeného enginu z Modern Warfare a také zatím nevíme, kdy proběhne beta testování hry – dle úniku Amazonu by k němu mělo dojít už za dva týdny.

Od Sony jsme se zase dozvěděli, že dle vedení společnosti je značka Call of Duty jednou z největších v herním průmyslu. Firma si dokonce myslí, že žádní vývojáři nejsou schopni pro sérii vytvořit konkurenta.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz