Spider-Man doplní Marvel's Avengers už koncem listopadu
Marvel's Avengers Novinka Spider-Man doplní Marvel's Avengers už koncem listopadu

Spider-Man doplní Marvel's Avengers už koncem listopadu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 11. 2021 10:01

Superhrdinové z Marvel's Avengers bohužel nepředvedli žádné super výkony, na což v týdnu poukázal i ředitel společnosti Square Enix - Josuke Matsuda. Vývojáři nicméně pokračují v produkci slíbeného obsahu, kam spadá i Spider-Man.

Reklama
Reklama

  • Marvel's Avengers brzy přivítají Spider-Mana
  • Exkluzivní bonus pro konzole PlayStation vyjde 30. listopadu
  • Update přinese nový obsah i pro ostatní hráče 

Pavoučí muž doplní tým koncem měsíce, konkrétně 30. listopadu, ovšem pouze na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Jde totiž o exkluzivní bonus. Spolu s ním se objeví i krátký příběh okořeněný o nové filmečky, spolupracovat bude s Ms. Marvel a Black Widow.

Zkrátka ale nepřijdou ani zbylí hráči. S updatem dorazí další obsah, třeba raid pro čtyři hrdiny, který navazuje na poslední rozšíření - War for Wakanda (vrací se záporák Klaw). Hráči se mohou těšit na zvýšení maximální úrovně (ze 150 na 175), změny se týkají také systému získávání herní měny, za zmínku stojí i možnost recyklovat vybavení za účelem upgradu aktuálního gearu.

Spider-Man doplní Marvel's Avengers už koncem listopadu
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz