Marvel's Avengers pod tíhou kritiky přestávají prodávat XP boostery
Marvel's Avengers Novinka Marvel's Avengers pod tíhou kritiky přestávají prodávat XP boostery

Marvel's Avengers pod tíhou kritiky přestávají prodávat XP boostery

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

3. 11. 2021 11:40 1

Zhruba před měsícem došlo na malou kontroverzi ve spojení s Marvel's Avengers. Ve hře se totiž začaly objevovat nechvalně proslulé XP boostery, do nichž hráči mohli investovat skutečné peníze. Zástupci Crystal Dynamics přitom slibovali, že se v nabídce objeví pouze kosmetické prvky. Pod tíhou kritiky došlo na další změny.

Reklama
Reklama

  • V Marvel's Avengers už nelze zakoupit Hero’s Catalyst a Fragment Extractor za skutečné peníze
  • Prvky ve hře zůstávají ve formě odměny
  • Autoři doufají, že si znovu získají důvěru hráčů

Autoři zřejmě problém prodiskutovali s vydavatelem Square Enix, načež se rozhodli přistoupit k zásadní změně. Příspěvek na oficiálním Twitteru informuje, že už vybrané prvky nelze zakoupit. Konkrétně se jedná o Hero’s Catalyst navyšující množství nasbíraných zkušenostních bodů, dále jde o Fragment Extractor fungující na podobném principu.

Příspěvek zmiňuje, že autoři tyto prvky nevnímali jako pay-to-win mechanismy, po zpětné vazbě ze strany hráčů však došli k názoru, že bude lepší, když je z obchodu odeberou. Ve hře nicméně stále zůstávají ve formě odměny. Tým zároveň doufá, že si tímto krokem znovu získá důvěru hráčů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz