Hrej.cz Novinka

Sony zítra odvysílá další State of Play

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
24. 2. 2021 09:11 Sdílej:

Zatímco minulý týden jsme se dočkali prezentace od Nintenda, zítra převezme otěže Sony. Společnost si totiž naplánovala další epizodu State of Play, skrze níž odprezentuje důležité informace k chystaným hrám.

Reklama
Reklama

V třicetiminutové ukázce se objeví deset her, které jsou v přípravě pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 5. Krom updatů k již představeným titulům jsou v plánu i oznámení nových kousků. Prostor bude věnován také third-party vývojářům a menším nezávislým hrám, z nichž se některé objevily v rámci červnové prezentace.

Oznámení na oficiálním PlayStation blogu zároveň předem upozorňuje, že není na místě očekávat informace k hardwaru, o novější verzi virtuální reality se tedy mluvit nebude. Epizoda je zkrátka věnována pouze hrám.

State of Play returns this Thursday! Tune in live at 10 PM GMT/11 PM CET to see updates and deep dives for games coming to PS4 and PS5.

Full details: https://t.co/ZMMg4uLJ5upic.twitter.com/HL0DEcw6bG

— PlayStation Europe (@PlayStationEU) February 23, 2021

Vysílání je naplánováno na zítřek, odstartuje v 11 hodin večer. My si tuto událost samozřejmě nesmíme nechat ujít, State of Play tedy můžete sledovat také prostřednictvím Hrej.cz s naším komentářem. Uvidíme se tedy zítra před jedenáctou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz