Sony údajně brzy představí DualSense v nových barvách
Novinka Sony údajně brzy představí DualSense v nových barvách

Sony údajně brzy představí DualSense v nových barvách

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 5. 2021 04:00

PlayStation 5 se zatím objevuje v jedné jediné barevné kombinaci, což platí i pro příslušenství. Poslední informace nicméně naznačují, že je budoucnost o něco barevnější.

Reklama
Reklama

  • Brzy by měly být představen DualSense ve dvou dalších barevných verzích
  • Údajně půjde o kombinaci červené a černé, dále pak šedé a černé

Ovladač DualSense lze nyní pořídit v bílé variantě s černými prvky. O dalších barevných kombinacích promluvil španělský web Area Jugones, který již v minulosti několikrát přinesl zákulisní informace ohledně nabídky služby PlayStation Plus.

S odkazem na kontakty přímo v Sony nyní tvrdí, že budou brzy představeny dvě nové varianty ovladače. První údajně nabídne kombinaci červené a černé, druhá pak šedé a černé.

Sony se zatím tomuto tématu vyhýbá. Nutno ale dodat, že možnost dalších barevných variant nebyla nikdy vyloučena. Vzpomenout můžeme na rozhovor Geoffa Keighleyho s šéfem marketingu - Ericem Lempelem. Ten přislíbil, že na ně časem také přijde řeč.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz