Sekiro:SDT prodalo 5 milionů kopií
Hrej.cz Novinka

Sekiro:SDT prodalo 5 milionů kopií

Radek Raudenský

Radek Raudenský

29. 7. 2020 16:37 1
Reklama
Reklama

Sekiro: Shadows Die Twice bylo i díky svému zasazení hráči velmi kladně přijato. Asijská kultura společně se žánrem souls-like hry a přidáním nových mechanismů zkrátka táhla. Dokonce tolik, že vydavatel Activision nyní oznamuje prodání více než 5 milionů kopií.

Znamená to, že během posledního roku se prodalo přes milion kopií, jelikož minulý rok v srpnu studio odhalilo, že hráči si zakoupili 3,8 milionů kusů. Skvělou zprávu tak doplňují „oslavou“, respektive oznámení updatu zdarma, který do hry přidá pár novinek.

První z nich je možnost vyzvat na souboj kteréhokoliv bosse, kterého jste už porazili. Zatím není přesně jasné, jak bude tento „mód“ fungovat. Společně s tím hráči dostanou i nové oblečení pro hlavní postavu, nicméně pro získání je nutné splnit určité herní požadavky.

Nakonec přijde ještě funkce Remnanst. S tou můžete nahrát vaše herní počínání, a to až po dobu 30 sekund. Jakmile je uložíte a přidáte k nim textový popis, ostatní hráči si je můžou přehrát. Nepřipomíná vám to něco?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz