Šéf Xboxu uznává, že byl letošek v podání Xbox Game Studios slabší, příští rok podle něj bude lepší
i Zdroj: Microsoft
Novinka Šéf Xboxu uznává, že byl letošek v podání Xbox Game Studios slabší, příští rok podle něj bude lepší

Šéf Xboxu uznává, že byl letošek v podání Xbox Game Studios slabší, příští rok podle něj bude lepší

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 11. 2022 11:00 1

Ani v letošním roce jsme se nevyhnuli bolestivým odkladům, zásoba novinek je ale i tak poměrně slušná, pokud se tedy nebavíme o produkci Xbox Game Studios. S tím souhlasí i samotný šéf Xboxu - Phil Spencer.

Reklama

  • Phil Spencer zhodnotil letošní rok z pohledu first-party týmů
  • Uznává, že chyběly velké tituly
  • Slíbil, že příští rok bude lepší

Spencer přijal pozvání do podcastu Same Brain, kde uznal, že tento rok nevyšlo mnoho her od first-party týmů, které pracují pod záštitou Microsoftu. “Vychází Call of Duty, God of War, což je skvělé. Nintendo zažilo skvělý rok. Řekl bych, že na naší straně to bylo trochu úspornější.”

Během rozhovoru prohlásil, že se nechce vymlouvat na koronavirovou pandemii, ve výsledku jde o hráče, kteří investovali do Xboxu, aby se dostali k očekávaným hrám. Dočkat by se měli velmi brzy. “Těšíme se na příští rok. Mluvili jsme o chystaných hrách, ty jsou na dobré cestě. Už jsme překonali to, co covid udělal s našimi plány ohledně produkce.”

Spencer přímo zmínil první velkou úrodu po akvizici Bethesdy, konkrétně jde o Starfield a Redfall. Na příští rok se také plánuje další přírůstek v sérii Forza Motorsport, zbylé tituly jsou zatím bohužel bez termínu (Fable, Avowed, Perfect Dark, Contraband a tak dále). Snad tedy bude příští rok skutečně o něco bohatší.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz