Sci-fi řežba Wanted: Dead se odkládá na příští rok. Krvavý trailer prozrazuje termín vydání
i Zdroj: Soleil / 101 Industries
Novinka Sci-fi řežba Wanted: Dead se odkládá na příští rok. Krvavý trailer prozrazuje termín vydání

Sci-fi řežba Wanted: Dead se odkládá na příští rok. Krvavý trailer prozrazuje termín vydání

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 8. 2022 09:35

Koncem minulého roku přišlo překvapivé oznámení third-person akce Wanted: Dead, která v prvních ukázkách zaujala propracovanými souboji v uzavřených prostorách. Autoři chtěli stihnout letošní rok, to se jim ale bohužel nepovede.

Reklama

  • Wanted: Dead dorazí 14. února
  • Trailer kombinuje gameplay ukázky, cutscény a také anime

Odklad potvrzuje nově uvolněný trailer, jenž prozrazuje konkrétní termín vydání. Wanted: Dead dorazí 14. února na PC a konzole Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Hlavní hrdinkou je Hannah Stone, velitelka takzvané “Zombie Unit”, zvláštní jednotky stojící mimo struktury policejních složek úřadujících v Hongkongu. A jak samotný trailer napovídá, perspektivní policistku trápí mnohem horší věci než špatně parkující spoluobčané.

Ukázka přináší mix gameplay záběrů, cutscén a také anime sekvencí. Ani tentokrát se nešetří krví, všimnout si můžete také miniher, jimiž bude hra zřejmě napěchovaná až po okraj. Trailer zároveň připomíná, že tvůrci ze studia Soleil už mají něco za sebou, podíleli se například na titulech Ninja Gaiden, Dead Or Alive nebo Sekiro: Shadows Die Twice.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz