rovio-chysta-angry-birds-star-wars-2
Novinka Rovio chystá Angry Birds: Star Wars 2

Rovio chystá Angry Birds: Star Wars 2

Marek Švrkala

Marek Švrkala

15. 7. 2013 18:48
Reklama
Reklama

Propojení Angry Birds s univerzem Star Wars, které loni pomohlo společnosti Rovio k růstu, bude pokračovat. Rovio ohlásilo Angry Birds: Star Wars 2, jež vyjde na mobilní platformy 19. září. Hra má následovat děj prequelové trilogie, dočkáme se spousty vtipných situací.

Tvůrci slibují možnost odemknout si více než 30 hratelných postav – tentokrát se budete moci vtělit do obou stran konfliktu a stát se jedním ze zlotřilých prasátek. Mezi oblíbenými hrdiny nebude chybět Anakin, Mace Windu, generál Grievous, Darth Maul a také Jar Jar Binks.

Největší novinkou však je propojení se speciálními figurkami (Telepody) od hračkářské společnosti Hasbro pomocí technologie šikovně využívající QR kódy. Rovio tak chce navázat na obrovský komerční úspěch série Skylanders a konkurovat také chystanému projektu Disney Infinity. Jak bude vše fungovat, uvidíte v traileru.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz