Rockstar Games oficiálně potvrzuje masivní únik záběrů z GTA 6. Lituje celé situace, útok ale nenaruší vývoj hry
i Zdroj: Rockstar
Novinka Rockstar Games oficiálně potvrzuje masivní únik záběrů z GTA 6. Lituje celé situace, útok ale nenaruší vývoj hry

Rockstar Games oficiálně potvrzuje masivní únik záběrů z GTA 6. Lituje celé situace, útok ale nenaruší vývoj hry

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 9. 2022 16:18

Studio Rockstar Games vydává oficiální prohlášení k úniku, který se stal o víkendu. Videa z nového Grand Theft Auto 6 se velice rychle rozšířila do celého světa a z velikosti útoku i obsahu videí se dalo předpokládat, že nešlo o podvrh. To nyní potvrzuje i samotné studio.

Reklama
Reklama

  • Rockstar vydává oficiální vyjádření k nedávnému úniku záběrů z GTA 6
  • Potvrzuje jejich pravost a lituje celé situace

„Nedávno jsme utrpěli síťový průnik, během něhož se neautorizovaná třetí strana nelegálně dostala a stáhla tajné informace z našich systémů, včetně záběrů z raného vývojového stadia Grand Theft Auto. V tuto chvíli jsme nezaznamenali žádné narušení našich služeb ani dlouhodobý efekt na vývoj našich pokračujících projektů,“ píše Rockstar.

„Jsme velice zklamaní, že s vámi byly sdíleny informace o naší hře tímto způsobem. Naše práce na dalším Grand Theft Auto pokračuje dle plánu a jsme zavázáni k doručení zážitku, který překoná vaše očekávání. Už brzy vás budeme informovat a naší hru vám odhalíme tak, jak jsme chtěli. Chceme všem poděkovat za podporu v této situaci.“ 

Podporu studiu vyjadřují i početné komentáře pod příspěvkem. I když jde pro vývojáře o velice smutnou událost, hráči se stále pídí po všech detailech, které ze hry unikly. Podívat se můžete třeba na náš článek, kde shrnujeme ty nejzásadnější informace.

DETAILNĚ - Co všechno jsme se z úniku dozvěděli o Grand Theft Auto 6?
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz