Reviewbombing i pochvaly "nového" F76
Novinka Reviewbombing i pochvaly "nového" F76

Reviewbombing i pochvaly "nového" F76

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

15. 4. 2020 13:13 24
Reklama
Reklama

Obrovská aktualizace Wastelanders, společně s vydáním na Steamu, notně oživila situaci kolem velmi rozporuplného titulu Fallout 76. A ta se promítla i do reakcí hráčů. Zatímco na Steamu se fanoušci značky pokouší o reviewbombing a především v prvních hodinách po vydání poslali hodnocení hry k nejnižším hodnotám, hráči na subredditu hry nešetří chválou.

„Tahle hra a její dva snímky za sekundu mi můžou vyk*****,” lze se například dozvědět z komunitních recenzí nově vydaného Falloutu 76 na Steamu. Multiplayerový spin-off populárního post-apokalyptického RPG od svého vydání v říjnu roku 2018 nabízela Bethesda pouze skrze svůj dedikovaný spouštěč, časy se ale mění.

Z “převážně negativních” hodnocení hráčů se během prvního dne agregovaný rating vybalancoval na o něco výmluvnější “mixed”. Každou hodinou ale stále přibývají stovky prudce odporujících komentářů naštvaných fanoušků.

Server Rock Paper Shotgun však upozornil na to, že se přístup hráčů na Steamu a v, jinak velmi kritické, komunitě na Redditu výrazně liší. „Užívám si Wastelanders! Grafika je lepší, hra běží plynuleji, dialogové možnosti dávají smysl a celé to působí prostě správně. Dobře vy, vývojáři,“ podělil se o svůj názor na dedikovaném subredditu například uživatel Silenced-Word. I řada dalších příspěvků poukazuje na to, že je hra opravdu velmi výrazně plynulejší a stabilnější a disponuje stále lepší a přátelštější komunitou. Někteří dokonce novinku přirovnávají k vývoji nechvalně proslulého vesmírného “simulátoru” No Man’s Sky, který se během několika let po katastrofickém launchi změnil k nepoznání.

Zřejmě opravdu stojí za to, dát Falloutu 76 druhou šanci. Co na jeho současný stav říkáte vy? 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz