Respawn Entertainment údajně tvoří singleplayerovou first-person střílečku
Novinka Respawn Entertainment údajně tvoří singleplayerovou first-person střílečku

Respawn Entertainment údajně tvoří singleplayerovou first-person střílečku

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

14. 1. 2022 12:49

Vývojáři ze studia Respawn Entertainment mají nyní plné ruce práce, energii investují hned do několika projektů. Kromě updatů k Apex Legends se pracuje na zatím nepotvrzeném pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order, nové informace nyní poukazují na další singleplayerovou hru.

Reklama
Reklama

  • Autoři Apex Legends zřejmě pracují na novém projektu
  • AAA střílečka je ve fázi prototypu
  • Podle všeho nejde o značku Titanfall

O ní informoval magazín GamesBeat ve spojitosti s odchodem Mohammada Alaviho. Jako ředitel vývoje měl údajně na starost AAA first-person střílečku, která by se měla vyjímat unikátním stylem a důrazem na mobilitu. U někoho by tato slova mohla vzbudit podezření, že se za projektem skrývá další Titanfall, tak tomu ale ve skutečnosti není.

Alavi se v herní branži pohybuje skoro dvě dekády. Sedm let pracoval v infinity Ward, zbylé roky tvořil hodnoty v Respawnu, který zároveň pomáhal budovat. GamesBeat tvrdí, že se na výše zmíněném projektu bude pracovat i po jeho odchodu, následující rok by měl zůstat ve fázi prototypu, poté se přesune do plné produkce. EA nyní podle všeho předběžně počítá s tím, že hra vyjde nejpozději v roce 2025. 

Co tedy v nejbližší době čekat od studia Respawn? Zákulisní šuškanda naznačuje oznámení pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order, k němuž by mělo dojít ještě před zahájením letošní E3. I v tomto případě se však jedná o nepotvrzené informace.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz