Novinář naznačil, kdy dojde k oznámení pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Jedi: Fallen Order Novinka Novinář naznačil, kdy dojde k oznámení pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order

Novinář naznačil, kdy dojde k oznámení pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

7. 1. 2022 11:00

Studio Respawn Entertainment se i nadále věnuje battle royale akci Apex Legends, která má evidentně přednost před všemi dalšími projekty. Část energie ale investuje také do pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order. Jak to s ním vypadá?

Reklama
Reklama
  • První informace o Star Wars Jedi: Fallen Order se údajně objeví před letošní E3
  • Hra by mohla vyjít ještě letos, případně začátkem příštího roku

Nové informace přináší Jeff Grubb, o pokračování pohovořil ve vlastním pořadu Grubbsnax, jenž je dostupný v rámci magazínu Giant Bomb. Novinář je přesvědčen, že k odhalení dojde ještě před letošní E3, doplňující informace by pak měly následovat během show EA Play.

V době oznámení už by navíc mělo být rozhodnuto o termínu vydání. Grubb dodal, že stále existuje šance, že se hra objeví ještě během letošního roku, tato pravděpodobnost se ale postupem času zmenšuje. Pokud se tak nestane, vyjde zřejmě zkraje roku 2023.

Je zajímavé, že ještě ani nebylo oficiálně potvrzeno, že se na pokračování pracuje. Dvojku ovšem prozradily pracovní nabídky, skrze které studio hledalo nové kolegy, přímo se mluvilo o singleplayerové adventuře zasazené do univerza Star Wars. Fallen Order navíc dokázal oslovit více než 20 milionů hráčů (údaje z června 2021), bylo by tedy opravdu zvláštní, pokud by EA pokračování zatrhlo.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz