Ředitel vývoje Destruction AllStars se přesouvá do studia FireSprite, důvodem může být Twisted Metal
Novinka Ředitel vývoje Destruction AllStars se přesouvá do studia FireSprite, důvodem může být Twisted Metal

Ředitel vývoje Destruction AllStars se přesouvá do studia FireSprite, důvodem může být Twisted Metal

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 1. 2022 08:45

Začátkem týdne se k nám donesly nepotvrzené informace ohledně značky Twisted Metal a jejím rebootu. Nyní máme k dispozici další detaily, které podporují dřívější spekulace o změně studia.

Reklama
Reklama

  • Matt Southern opouští Lucid Games
  • Přesouvá se do studia FireSprite, kde by měl působit jako ředitel vývoje
  • Dle spekulací zde dohlédne na nový Twisted Metal

O značku se doposud mělo starat studio Lucid Games stojící za nepřesvědčivou jízdou v podobě Destruction AllStars. A právě neúspěch demoličního derby donutil Sony k zásadní změně.

Projekt byl podle všeho předán evropskému first-party studiu, mimo jiné se uvažovalo také o Firesprite. Na tomto místě už navazujeme další zprávou odkazující na změny v kariéře Matta Southerna, ředitele vývoje Destruction AllStars. Z jeho LinkedIn profilu totiž vyplývá, že rozšířil kolektiv vývojářů z FireSprite, přičemž i zde bude působit na pozici ředitele vývoje. U jakého projektu? To samozřejmě zůstává otázkou, je ale jasné, že se nabízí právě Twisted Metal.

Southern má bohaté zkušenosti, podílel se například na značce MotorStorm, prsty měl i ve hře DriveClub. Je tedy možné, že mu bylo nabídnuto v projektu pokračovat, akorát s jinými kolegy. Snad se brzy dozvíme více.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz