Rainbow Six Siege spouští novou sezónu, operátorka Azami přináší unikátní schopnost
i Zdroj: Ubisoft
Tom Clancy's Rainbow Six Siege Novinka Rainbow Six Siege spouští novou sezónu, operátorka Azami přináší unikátní schopnost

Rainbow Six Siege spouští novou sezónu, operátorka Azami přináší unikátní schopnost

Radek Raudenský

Radek Raudenský

17. 3. 2022 12:23

Rainbow Six Siege s plnou parádou zahajuje sedmý rok aktualizací se spuštěním první sezóny. Demon Veil, jak zní její název, přináší několik novinek. Hráči se dočkají nové bránící operátorky Azami, zároveň se spouští nový team deathmatch režim.

Reklama

  • Ubisoft spouští sedmý rok aktualizací pro Rainbow Six Siege
  • První sezóna přinesla novou operátorku, režim a chystá se nová mapa

Operátorka Azami je asi tím nejzajímavějším, co Ubisoft v katalogu operátorů za poslední dobu udělal. Její unikátní schopností je vrhací kunai, který se po kontaktu s povrchem přemění v tvrdou, neprůstřelnou vrstvu. Díky tomu může Azami zamezit prolomení obrany, uzavřít vytvořené díry či zaplombovat otevřené dveře. 

Dalším přídavkem je permanentní team deathmatch režim, kde je cílem hráčů získat 75 zabití nebo hrát po dobu pěti minut. Ubisoft zde omezil používání schopností operátorů, včetně štítů, dronů a posilnění zdí a zakázal postavy se štíty. 

V polovině současné sezóny by Ubisoft měl vydat novou mapu Emerald Plains, která se odehrává v prostředí starého hradu v Irsku. Azami je zatím pro běžné hráče nepřístupná, majitelé Year Passu k ní mají dvoutýdenní předběžný přístup.

Hráči ale znají plány Ubisoftu na celý tento rok. Pro každou sezónu se chystá jeden nový operátor, zároveň se dočkáme nových map.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro hodnocení a psaní komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama