Původní RollerCoaster Tycoon je na mobilech
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Původní RollerCoaster Tycoon je na mobilech

Původní RollerCoaster Tycoon je na mobilech

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

1
Reklama

Hraní může být nejen zábavné, ale může být rovněž i o samotném budování zábavy pro druhé, byť může být řeč o virtualitě dotažené k dokonalosti, kdy onu zábavu hráči sdílejí pouze s virtuálními postavami. Řeč je o proslulé a letité sérii RollerCoaster Tycoon, jež nově oficiální cestou dorazila také na mobilní zařízení.

O vydání se postarala společnost Atari, jež na přístroje osazené iOS i systémem Android vydala titul nazývaný RollerCoaster Tycoon Classic. Vydavatel se tak svým způsobem veze tak trochu na vlně popularity, kterou měly šanci tento podzim nastartovat větší tituly určené pro PC. Na podzim kupříkladu vyšla povedená budovatelská strategie Planet Coaster (náš verdikt čtete zde) a od 20. prosince můžete na PlayStationu 4 (a za pomocí PS VR) řádit v titulu jménem Rollercoaster Dreams.

Každopádně co se nového mobilního titulu týče, tak ten přináší ty nejoblíbenější a nejvytíženější prvky z prvních dvou dílů série Rollercoaster Tycoon a navrch tvůrci do portu hry přidali řadu zjednodušení, jež se týkají zejména interface hry a jejího ovládání. Výsledkem by tak měla být co možná nejpřístupnější svižná budovatelská strategie, kterou si můžete za drobnou úplatu (necelých 200 korun) vyzkoušet již nyní.

K základní hře si pak můžete za nějakých 50 korun pořídit dva obsahové přídavky vycházející z druhého dílu hry – Wacky Worlds a Time Twister. Za další příplatek si pak lze zařídit i možnost importovat uložené pozice z PC edice druhého dílu hry.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama