Projekt od autora PUBG má ambice uvítat na jedné mapě tisíce hráčů
Novinka Projekt od autora PUBG má ambice uvítat na jedné mapě tisíce hráčů

Projekt od autora PUBG má ambice uvítat na jedné mapě tisíce hráčů

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

4. 9. 2021 12:05

Tento týden oznámené odstoupení designéra Brendana Greenea ze studia PUPG Corporation, resp. její mateřské společnosti Krafton doplňují informace o jeho budoucím projektu. Zakladatel battle royale žánru se ve svém nově zformovaném týmu pokusí o vytvoření komplexního sandboxu bezprecedentních rozměrů.

Reklama
Reklama

  • Brendan Greene blíže představuje vizi svého nového titulu
  • Evoluce projektu Prologue bude provázena o bezplatné technické demo

Cílem studia PlayerUnknown Productions není navíc pouze předložit před hráči enormní svět bez viditelných hranic, ale zároveň jej i smysluplně zaplnit – právě tento aspekt vnímá Greene za největší úskalí vývoje všech obřích map. Generování stovek kilometrů čtverečních s realistickou podobou obsahu se má v jeho případě opírat o spojení dvou technologií, neuronové sítě a umělé inteligence.

Jako první ochutnávku projektu Prologue, jenž si z PUPG Corporation odnesl Greene při svém odchodu, chce studio nabídnout volně dostupnou ukázku. Obsahem tohoto bezplatného dema nebude nicméně hra v pravém slova smyslu, jako spíše prezentace technických možností, které ve finálne přinese. Prologue nenabídne navíc v dynamicky generovaném světě ani žádnou navigaci prostředím, nýbrž předloží pouze cílovou destinaci, hrstku nástrojů a nástrahy měnícího se počasí. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz