Právě přijíždí další díl Need for Speed
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Právě přijíždí další díl Need for Speed

Právě přijíždí další díl Need for Speed

Jiří Bigas

Jiří Bigas

20
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.

Reklama

Už 5. listopadu vychází nové Need for Speed pro PS4 a Xbox One. Na verzi pro PC si musíme počkat až do jara. Ale není to jediná hra z této závodní série, která opouští boxy. Ještě před novinkou od Ghost Games jsou tu Need for Speed No Limits pro iOS a Android.

No Limits od Firemonkeys Studios mají být prvními mobilními Need for Speed, které jsou zcela původní a neinspirují se žádným velkým dílem pro konzole a PC. Hra vychází právě dnes a zaměřuje se na honičky s policií, pouliční závodění a tuning.

Vyvinul ji tým Firemonkeys Studios, který vznikl sloučením australských vývojářů Firemint a IronMonkey Studios pod křídly EA, a titul pohání engine Isis. Jeho autoři mají skvělou pověst odborníků na mobilní hry a v jejich portfoliu byste našli povedené tituly ze sérií Flight Control nebo Real Racing.

Jak velí neúprosný trend posledních let, jde o free-to-play titul, v jehož garáži najdete více než 900 závodů, přes 10 herních módů a 38 tratí, na nichž se můžete prohánět v 30 licencovaných kárách. Mobilní Need for Speed navíc vyžadují neustálé připojení k internetu, což vám bohužel nejspíš radost neudělá.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama