Hrej.cz Novinka

Pozvánka do kina: Tiché místo: Část II

Jakub Štěpánek
Jakub Štěpánek
9. 6. 2021 12:00 1 Sdílej:

Abbottovi navzdory všem nástrahám přežili invazi mimozemšťanů, kteří vynikají vysokou vnímavostí vůči všem zvukovým podnětům. Rodina se po roce rozhodla, že přišel čas opustit farmu a zkusit najít další přeživší. Je to ale dobrý nápad?

Reklama
Reklama

Pokračování oceňovaného hororu z roku 2018 se opět vrací k americké rodince, která přežila hlavně díky tomu, že si s neslyšící dcerou Regan (Millicent Simmonds) osvojila komunikaci ve znakové řeči. Evelyn (Emily Blunt) však potvory připravily o manžela, s Regan, jejím bratrem Marcusem (Noah Jupe) a s novorozencem v ruce opouštějí farmu s cílem najít nové útočiště.

Na cestě však velmi rychle poznají, že mimozemské bestie nejsou jediným nebezpečím, jaké jim ve zpustošeném světě hrozí. Na cestě potkávají nevyzpytatelného Emmeta (Cillian Murphy), který nemá ve zvyku věřit cizím lidem, přičemž si zároveň ani nemyslí, že by si kdokoliv z přeživších zasloužil zachránit.

Zatímco se první díl odehrával na malém prostoru rodinné farmy, pokračování nabídne mnohem otevřenější příběh, v němž nebude nouze o vypjaté momenty. Postapokalyptický horor od režiséra Johna Krasinskiho si odbude svou premiéru již zítra.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz