A Quiet Place se dočká herní adaptace, bude vyprávět nový příběh
A Quiet Place Novinka A Quiet Place se dočká herní adaptace, bude vyprávět nový příběh

A Quiet Place se dočká herní adaptace, bude vyprávět nový příběh

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

27. 10. 2021 10:42

Postapokalyptický snímek A Quiet Place v roce 2018 zasáhl řadu filmových fanoušků a sbíral ocenění po celém světě. Příběh ze světa, který ovládly na zvuk citlivé příšery zaujal natolik, že brzy začalo vznikat pokračování (to mělo premiéru v květnu letošního roku) a nyní víme i o herním zpracování. Titul od studií iLLOGIKA, EPI1T0ME a Saber Interactive má přinést interaktivní vyprávění z univerza.

Reklama
Reklama

  • Studio iLLOGIKA a vydavatelství Saber Interactive pracují na herní adaptaci A Quiet Place (Tiché místo)
  • Má vyprávět nový příběh se zachováním původní atmosféry
  • Hra vyjde snad příští rok

Vývoj vede právě montrealské studio iLLOGIKA, ve kterém úřadují autoři se zkušenostmi ze sérií Rainbow Six a Far Cry. Saber Interactive figuruje jako vydavatel. Titul má přinášet napětí, emoce a atmosféru známé z filmové série, klíčovým prvkem tedy nějakým způsobem bude přežití. O hře toho bohužel zatím víme jen velmi málo, viděli jsme jen logo a avízo, že vyjde někdy během roku 2022.

Za původním snímkem stojí herec a režisér John Krasinski, který zároveň obsadil hlavní roli a po svůj bok obsadil svou manželku Emily Blunt. Herní adaptace se ale zřejmě ústřední rodině věnovat nebude.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz