Poslední update pro Dead Cells přináší nové možnosti v nastavení. Hra nyní umí být mnohem přístupnější
i Zdroj: Motion Twin
Dead Cells Novinka Poslední update pro Dead Cells přináší nové možnosti v nastavení. Hra nyní umí být mnohem přístupnější

Poslední update pro Dead Cells přináší nové možnosti v nastavení. Hra nyní umí být mnohem přístupnější

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

včera 09:00 1

Rogue-like plošinovka Dead Cells čas od času láká na obsahový update, třeba v březnu se zpřístupnil zcela nový biom, v němž je možné vykrádat banky. Nyní ale přišel čas na něco trochu jiného.

Reklama
Reklama

  • Do Dead Cells dorazil update Breaking Barriers
  • Nové možnosti v nastavení hry vysvětluje trailer

Autoři už odbavili update zaměřený na větší přístupnost, hra by se měla otevřít mnohem širšímu publiku, jelikož je možné výrazně snížit její nesmlouvavou obtížnost. Za vše mluví možnost zapnout si automatické útoky na nepřátelské jednotky v těsné blízkosti, také lze nastavit zdraví a sílu útoků nabíhajících neřádů. Nakonec si ostatně můžete naklikat i libovolný počet životů.

Nové možnosti najdete také v nastavení uživatelského rozhraní, můžete si přizpůsobit velikost písma, jeho barvu, zvýraznění, upravit hlasitost konkrétních zvuků a tak dále.

Novinky se zatím testovaly v alfaverzi, prostřednictvím updatu se ale propsaly i do plné hry. Více prozrazuje přiložený trailer.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz