Poslední ukázka z Back 4 Blood představuje příběhovou kampaň
Back 4 Blood Novinka Poslední ukázka z Back 4 Blood představuje příběhovou kampaň

Poslední ukázka z Back 4 Blood představuje příběhovou kampaň

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

15. 9. 2021 02:54

Mohlo by se zdát, že je Back 4 Blood jednoduchou kooperativní střílečkou, v níž může být každému zúčastněnému hráči úplně jedno, proč musí likvidovat nekonečné zástupy nemrtvých spoluobčanů. Tak tomu ale ve skutečnosti není.

Reklama
Reklama

  • Kooperace Back 4 Blood se připomíná dalším trailerem
  • Ukázka se zaměřuje na příběhové pozadí a hlavní hrdiny
  • Hra vyjde 12. října

Alespoň to tvrdí poslední trailer, který přináší pohled na příběhovou kampaň a její hrdiny. Po zuby ozbrojená domobrana je evidentně to poslední, co odděluje hordy hnijícího masa od slušných lidí (pokud tedy nějací zbyli). 

Z ukázky vyplývá, že se budou muset postavit velkým a pak ještě větším výzvám, čekají je přestřelky ve stísněných prostorách, ale také bitvy v otevřenějších lokacích. Těžko říct, zda se nakonec zvládnou ubránit fatálním kousancům.

Back 4 Blood vyjde 12. října na konzolích Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series, PlayStation 5 a na PC. Hru si nedávno vyzkoušel Tadeáš, jeho první dojmy si můžete přečíst v samostatném článku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz