Pokémon GO zdražuje už i produkty ve hře. A ještě přiškrcuje jejich funkčnost
i Zdroj: Niantic / Pokémon GO press kit
Mobilní hraní Pokémon Go Novinka Pokémon GO zdražuje už i produkty ve hře. A ještě přiškrcuje jejich funkčnost

Pokémon GO zdražuje už i produkty ve hře. A ještě přiškrcuje jejich funkčnost

Jakub Fišer

Jakub Fišer

31. 3. 2023 18:10 1

Studio Niantic, které stojí za veleoblíbenou mobilní hrou Pokémon GO, která dostala řadu hráčů z pohodlí domova ven, nepříjemně zdražuje in-game předměty a vylepšení. Kromě toho těmto dražším vylepšením pro hráče omezuje fungování.

Reklama

  • Pokémon GO se dočká zdražení herních předmětů
  • Od 6. dubna zdraží Raid Passy ze 100 na 195 PokéCoins
  • Nově jich budete moci aplikovat pouze 5 denně

Ve hře Pokémon GO je vaším cílem sbírat pokémony (logicky) a bojovat s dalšími hráči. Pro pohyb po herním světě využíváte skutečný pohyb v reálném světě. Pokud ale nechcete chodit nebo jezdit na kole, můžete si za herní měnu PokéCoins zaplatit tzv. Raid Pass.

Díky tomu stačí na mapě kliknout a bez nutnosti reálného pohybu se přesunete na nedaleké místo (nelze takto cestovat po celém městě, jen poblíž vaší skutečné polohy). Těchto Raid Passů jste mohli denně využít libovolné množství, jeden přitom vyšel na 100 PokéCoins. Balíček tří jste pak pořídili za cenu 300 PokéCoins.

Tomu je ale konec. Vývojáři sáhli ke zdražení herních předmětů a Raid Passy s novou cenou vyjdou na 195 PokéCoins jeden, respektive 525 PokéCoins po třech. Kromě toho jich od nynějška budete moci využít maximálně 5 denně. 

„Plánujeme, že Remote Raid Passy zůstanou součástí hry Pokémon GO. Věříme však, že tato změna je nezbytná pro dlouhodobé zdraví hry. Domníváme se, že jde o nezbytný krok k našemu cíli zachovat a vylepšit jedinečný zážitek z hraní Pokémon GO,“ napsali vývojáři. Změny budou aktivní od 6. dubna.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama