Pohádka Lost in Random vás letos v září naučí pořádně házet kostkou
Lost in Random Novinka Pohádka Lost in Random vás letos v září naučí pořádně házet kostkou

Pohádka Lost in Random vás letos v září naučí pořádně házet kostkou

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 7. 2021 21:13

Na EA Play Live se také hrály kostky. Ano, je to tak. Byl totiž představen další trailer k pohádce Lost in Random, který zároveň prozradil konkrétní datum vydání.

Reklama
Reklama

  • Lost in Random vyjde 10. září
  • Trailer představuje základní herní mechanismy
  • Házení kostkou odemyká zajímavé schopnosti

Novinka z produkce studia Zoink! Games sleduje příběh holčičky jménem Even. Ta se vydává do Kingdom of Random, aby zachránila svou sestru. Běda tomu, kdo se Even odváží zkřížit cestu, umí totiž skvěle střílet z praku.

V záběrech je vidět, že střelbou do nepřátel může získat energií nabité krystaly, jimiž může nakrmit kolem pobíhající kostku. Když ji dostatečně nabije, může s ní hodit, čímž si odemkne jisté bonusy, kam spadá třeba časovaná bomba, obří kladivo, štít nebo možnost na chvíli zmrazit čas.

V Kingdom of Random je celkem šest říší, které musí Even projít, aby si mohla znovu hodit kouskout a s trochou štěstí dostat ztracenou sestru do bezpečí. Cesta započne 10. září, a to na konzolích Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series, PlayStation 5 a také na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz