Hrej.cz Novinka

Podívejte se na 25 minut Aliens: Fireteam

radek-raudensky
Radek Raudenský
4. 3. 2021 18:26 1 Sdílej:

Nedávno oznámené Aliens: Fireteam vzbudilo mezi hráči vcelku velké emoce. Není divu, titul svým způsobem navazuje na nepříliš úspěšné Colonial Marines, jejichž kletbu se bude studio Cold Iron Studios snažit probít. První kroky můžeme vidět v novém gameplay videu, které zobrazuje průchod celou misí.

Reklama
Reklama

Během 25 minut se redaktor webu IGN společně s dvěma vývojáři z Cold Iron Studios prodírá vlnami Vetřelců, díky čemuž dostáváme na hratelnost Fireteam vcelku dobrý náhled. Kromě samotného grafického zpracování či pohybu napříč stanicí se můžeme podívat i na speciální schopnosti nebo plnění úkolů.

Jak už jsme se dozvěděli, hra bude obsahovat pět různých tříd, přičemž každá z nich disponuje svou vlastní schopností. Napříč misí můžeme narazit i na vybavení jako palné věže nebo zápalné náboje. Hra má vyjít už toto léto na PC, PlayStation 4/5, Xbox One a Xbox Series.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz