PlayStation představuje vlastní prémiový ovladač DualSense Edge
i Zdroj: PlayStation
Novinka PlayStation představuje vlastní prémiový ovladač DualSense Edge

PlayStation představuje vlastní prémiový ovladač DualSense Edge

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

23. 8. 2022 21:28

Společnost PlayStation během otevírací show letošního Gamescomu představila vlastní odpověď na prémiové ovladače Xbox Elite Series. Vylepšená periferie DualSense Edge se nebude příliš lišit vizuálně, nabídne ale bytelnější materiály a celou řadu možností jak ovladač přizpůsobit potřebám konkrétního hráče.

Reklama

  • PlayStation představuje prémiový gamepad DualSense Edge
  • Nabídne řadu možností úprav a nastavení
  • Zatím neznáme cenu ani spuštění prodeje

První upoutávka ukázala některé klíčové prvky, konkrétnější informace o možnostech ovladače se objevily na oficiálním blogu PlayStation. Základem jsou nastavitelné ovládací prvky s kompletním přemapováním tlačítek, možností změny citlivosti analogových páček, či úpravy mrtvé zóny páček i spouští. Tlačítky nad rámec původního rozložení lze dále rychle přeskakovat mezi přednastavenými profily ovladače nebo měnit konkrétní nastavení konzole. Dále budou v nabídce další kloboučky analogových páček nebo vyměnitelné součástky.

Součástí balení s ovladačem bude i praktické pouzdro a nabíjecí kabel. Zatím však neznáme konkrétní pořizovací cenu nebo datum spuštění prodeje.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz