PlayStation Plus Collection končí. Pokud jste si hry zdarma nevyzvedli, udělejte to co nejdříve
i Zdroj: JESHOOTS / Unsplash
Novinka PlayStation Plus Collection končí. Pokud jste si hry zdarma nevyzvedli, udělejte to co nejdříve

PlayStation Plus Collection končí. Pokud jste si hry zdarma nevyzvedli, udělejte to co nejdříve

Jakub Fišer

Jakub Fišer

2. 2. 2023 10:20

PlayStation oznámil nové hry pro předplatitele služby PS Plus na měsíc únor, zároveň ale upozornil na to, že již tento půlrok skončí služba PS Plus Collection. Hráči však mají možnost si hry přidat do knihovny, než nadobro zmizí.

Reklama

  • PlayStation Plus Collection pro PS5 skončí v květnu tohoto roku
  • Hráči mají poslední možnost si hry přidat do své knihovny
  • Od 10. května již tuto možnost mít nebudou

Služba PlayStation Plus Collection byla jakousi výkladní skříní her z PS4 pro zákazníky konzole PlayStation 5. Přístup do Collection získal každý uživatel PlayStation 5 od roku 2020 a nechyběly v ní zajímavé tituly, jako třeba Battlefield 1, Days Gone, Detroit: Become Human, Fallout 4, Mortal Kombat X, Resident Evil 7, Until Dawn nebo Uncharted 4.

Na svém oficiálním blogu Sony informuje o tom, že sbírka her PS Plus Collection v květnu tohoto roku skončí, protože již splnila svou roli. Do 9. května máte možnost si všechny hry odtamtud nahrát do knihovny – pokud tak neučiníte, o možnost zahrát si je kdykoliv v budoucnu zdarma přijdete a budete si je případně muset koupit.

V e-mailu předplatitelům Sony píše: „Od 9. května kolekce PlayStation Plus Collection již nebude dostupná v rámci služby PlayStation Plus. Všechny hry z kolekce PlayStation Plus Collection si můžeš do 9. května přidat do své knihovny her a pak je kdykoli v budoucnu hrát, dokud budeš mít aktivní předplatné služby PlayStation Plus. Katalog her, hry měsíce a ostatní stávající výhody služby PlayStation Plus nejsou touto změnou ovlivněny.“

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz